Ürünler » Aydınlatma
 • Dimlenebilir Floresan

  resim bilgileriSu geçirmez tesisat Genel aydınlatma için ideal %2 aydınlıktan başlayan dilmeme Maksimum enerji tasarrufu Su geçirmez (IP65) Kolay kurulum (Duvar, Tavan veya Askı Montaj) 220-240VAC enerji tasarruflu elektronik balast (yüksek frekans) Yüksek frekans çalışma sayesinde ışıkta titreme ve kısılma yok Dimlenebilir (0-10V) ve normal (dimlenemeyen) olarak iki model 18W, 36W, 58W seçenekleri mevcut IP67 kablo rakorları ve INOX montaj aparatlarıyla teslim Dimlenebilir versiyonda 5 kablolu bağlantı     Kümeslerde ışık şiddeti ayarı yapılarak çok uygun fiyatlara led teknolojisine eş değer enerji tasarrufu sağlayan ve yıkamada dahi hasar görmeyen uzun süre dayanıklı güvenilir aydınlatma çözümü...
 • Otus Serisi Led Aaydınlatma

  resim bilgileriDimlenebilir LED enerji tasarruflu ampul 13.5 W lamba dimlenebilir iyileştirme Kompak floresan ve akkor Flamanlı lambalara mükemmel bir alternatif Büyük yoğunlukta eşit ışık dağılımı Minimum 70.000 saatlik kullanım ömrü 1.000 lümen ışık akısı Düşük miktarda ampul ile yüksek ışık şiddeti sağlayarak kümesler için ekonomik bir teknoloji çözümü üretir...
 • Pulsa Serisi Yeni Nesil Led Aydınlatma

  resim bilgileriDimlenebilir 10 W LED ampul Broyler için mükemmel çözüm En düşük 50.000 saat kullanım ömrü 48V DC ile güvenli gerilim %0 ile %100 aydınlık arasında dimleme Yüksek koruma sınıfı IP67 935 lümen ışık akısı Hazır soketli kablo ile çok hızlı ve kolay bağlantı ..
 • Ilu-Led

  resim bilgileriDimlenebilir LED şerit ışık  Şerit kablosuna kolay montaj  Son derece az enerji tüketimi  24VDC  ile güvenli gerilim %0 ve %100 parlaklık arasında  mükemmel dilmeme Her lamba 1.8 W  130 lumen ışık akısı ..
 • Ninox

  resim bilgileriDimlenebilir enerji tasarruflu LED ampul 6W dimlenebilir lamla Geniş ışık yayılımı Kapalı tip armatür kasalarında kullanılabilir En az 50.000 saat kullanım ömrü 48V DC ile güvenli gerilim  ..
 • Xeno Serisi Lad Aydınlatma

  resim bilgileriDimlenebilir enerji tasarruflu LED ampul EPU-1000 ile kusursuz dilmeme Işıkta titreme olmadan dilmeme Kapalı tip armatür kasalarında kullanılabilir 25.000 saatten fazla ortalama kullanım ömrü 485 lümen ışık akısı ..
 • Strix

  Dimlenebilir LED tüpü Kafes sistemleri için uygun çözüm %0-%100 arası elektronik dilmeme Maksimum enerji tasarrufu Yüksek ışık çıkışı Kusursuz ışık dağılımı Yüksek koruma sınıfı IP67 ..
1

Copyright © 2013 VKS - Vektör Kontrol Sistemleri Prosmart