Ürünler » İşlemcilerimiz
 • Base Vent

    Sensör Girişleri 1 adet iç ısı sensörü 1 adet nem sensörü (Opsiyonel)   Kontrol Çıkışları 4 kademe on-off havalandırma çıkışı Hız ayarlı fan kontrol çıkışı Pompa çıkışı Isıtıcı çıkışı Alarm çıkışı   Kontrol Özellikleri Zamana bağlı minimum havalandırma Hız kontrollü minimum ya da tünel havalandırma Pompayı zamana ve neme bağlı çalıştırabilme (Nem opsiyonel) Verimli ısıtıcı kontrolü ile enerji tasarrufu Kullanıcıya özel parametre kaydı ile kolay kurulum Ücretsiz yazılım ile bilgisayar haberleşmesi   Alarm Tipleri Yüksek sıcaklık Düşük sıcaklık Yüksek nem (Opsiyonel) Düşük nem (Opsiyonel)..
 • Chickbook

  resim bilgileriSensör Girişleri 1 adet iç ısı sensörü 1 adet dış ısı sensörü 1 adet nem sensörü 1 adet harici alarm girişi   Kontrol Çıkışları 10 kademe on-off havalandırma çıkışı Hız ayarlı fan kontrol çıkışı Pompa çıkışı Isıtıcı çıkışı Alarm çıkışı   Kontrol Özellikleri Zamana bağlı minimum havalandırma Hız kontrollü minimum ya da tünel havalandırma Pompayı zamana ve neme bağlı çalıştırabilme Verimli ısıtıcı kontrolü ile enerji tasarrufu Kullanıcıya özel parametre kaydı ile kolay kurulum Ücretsiz yazılım ile bilgisayar haberleşmesi   Alarm Tipleri Yüksek sıcaklık Düşük sıcaklık Yüksek nem Düşük nem ..
 • Climatron

  resim bilgileriSensör Girişleri 2 adet iç ısı sensörü 1 adet dış ısı sensörü 1 adet nem sensörü 1 adet su sayacı girişi   Kontrol Çıkışları 10 kademe on-off havalandırma çıkışı Hız ayarlı fan kontrol çıkışı Pompa çıkışı Isıtıcı çıkışı Aydınlatma çıkışı Alarm çıkışı   Kontrol Özellikleri Sıcaklık, nem ve ısı stres indeksine bağlı havalandırma yapabilme Canlı ağırlığına bağlı minimum havalandırma 2 farklı havalandırma indeksi (sıcak tünel, soğuk tünel) Takvime bağlı havalandırma Hız kontrollü minimum ya da tünel havalandırma Son 3 güne ait iç ve dış sıcaklık, nem, ısı stres indeksi ve su tüketiminin max. Ve min. kaydı Pompayı sıcaklık, dış sıcaklık, ne..
 • Ultimate

  resim bilgileriSensör Girişleri 4 adet iç ısı sensörü 1 adet dış ısı sensörü 1 adet nem sensörü 1 adet basınç sensörü Kontrol Çıkışları 4 kademe on-off havalandırma çıkışı ile 15 fana kadar maksimum çözünürlük ile akıllı fan kontrolü 2 kademe on-off minimum havalandırma çıkışı Hız ayarlı fan kontrol çıkışı 2 kademe ısıtıcı çıkışı Pompa çıkışı 2 farklı bölge için 2 ayrı klape kontrolü Perde kontrolü Alarm çıkışı Kontrol Özellikleri Sıcaklık, nem, basınç ve ısı stres indeksine bağlı havalandırma yapabilme Canlı ağırlığına bağlı minimum havalandırma 3 farklı havalandırma indeksi (Minimum, Transition, Tunnel) 2 farklı mevsim indeksi (Yaz, K..
 • Isı Sensörü

  resim bilgileriStandart 1 metre uzunluğunda kablo ile kolay montaj Korumalı metal başlık ile daha dayanıklı yapı 100oC ortam sıcaklığına kadar çalışma imkanı..
 • Nem Sensörü

  resim bilgileriMetal kasa ile dayanıklı yapı 1 metre hazır kablolu soketli bağlantı ile kolay montaj Soketli yapı sayesinde bakım dönemlerinde kolay demontaj..
 • Basınç Sensörü

  resim bilgileri1 metre hazır kablo ile kolay bağlantı Hazır soketli yapı ile bakım döneminde kolay sökme imkanı Kümes içinde ve dışında bulunan uçlar için taş süzgeç kullanımı ile sensörü koruma..
 • Bilgisayar Bağlantı Modülü

  Bilgisayar Bağlantı Modülü..
1

Copyright © 2013 VKS - Vektör Kontrol Sistemleri Prosmart